KAS PROJEKTOR SOBIB KODUS SUURELT EKRAANILT VAATAMISEKS?

KAS PROJEKTOR SOBIB KODUS SUURELT EKRAANILT VAATAMISEKS?

Soovid ehitada enda koju lihtsalt ja kiirelt päris oma kodukino?

Siinses postituses proovime anda sulle mõtteid ja ideid, kuidas see unistus teoks teha.

Millega arvestada enne projektori soetamist?

Enne, kui aga asud koju projektorit soetama, peaksin välja selgitama, kuhu sa tahaksid suure ekraani oma kodus paigutada. Ennekõike peaks olema väljavalitud seinal piisavalt lamedat seinapinda, et saaksid nautida hea kvaliteediga projektoripilti. Samuti on vajalik juurdepääs pistikupesale.

Ühtlasi tasub otsustada eelnevalt ka see, kas soovib sellele seinale ka ekraani või piisab sulle, kui suunad projektori pildi otse seinale. Kui tegemist on valge või heleda sileda seinaga, siis ei ole projektori ekraan otseselt vajalik, kuid kui tegemist on näiteks kirju tapeediga või seinal on erinevaid õõnsusi, siis pigem soovitame kasutada ekraani.

Suure ekraani rajamine koju ei ole kallis

Projektori ekraanid ei pea olema ülemäära kallid. Iggual’i seinaekraanid on lihtsalt paigaldatavad ja meie poes leiab nende valiku väga erinevate hindadega, lihtsama ekraani saad kätte juba all 100 euroga. Siiski enne ostu sooritamist tasub otsustada, kuhu projektori paigaldad ja kas ekraan on ka vajalik. Kui kõik need olulised aspektid ära otsustad, siis on ostu sooritamine ja selle õige toote valimine juba lihtne.

Projektori ekraani põhiline eelis on see, et see annab sulle rohkem kontrolli projektoripildi kvaliteedi osas. Palja seina pealt võib ka olla hea vaadata mõnda filmiklassikasse kuuluvat filmi või järgmist suur jalgpallimatši, aga iga väiksemgi pisiasi võib oluliselt segada pildi kvaliteeti. Seega kindlasti soovitame pigem investeerida ka seinaekraani, et saaksid alati kindlustatud suurepärase ekraanikvaliteedi.

Kas projektor sobib suurelt ekraanilt vaatamiseks?

Nüüd põhilise küsimuse juurde, kas projektor ikka sobib kodus suurelt ekraanilt vaatamiseks? Muidugi.

Projektor on suurepärane ja lihtne võimalus, kuidas rajada päris enda kvaliteetse kodukino. Kui tahad ikkagi suure kino kogemust, siis suurema teleka asemel soovitame pigem vaadata projektorite poole. Projektorite puhul on hea see, et saad pildi suurust sättida vastavalt sellele, kui suur projektori ekraan sul on. Ekraani suuruse muutmiseks ei pea ostma iga kord uuemat ja suuremat monitori, nagu televiisori puhul.

Järgmine kord, kui soovite sõpradega kokku saada, et minna pubisse jalgpallimatši vaatama minna, võib mõelda hoopis selle peale, miks mitte korraldada jalgpalliõhtu enda juures ning vaadata jalgpalli suurelt ekraanilt? Võib olla soovid hoopis oma teisele poolele pakkuda unustamatut kohtingu elamust privaatse kinoseansi näol.

Võimalusi, mida projektor pakub on palju ning need kõik on su kodus olemas. Lihtsamad projektorid hakkavad kõigest mõnesajast eurost ning erinevate tarvikute abil on võimalik see lihtsalt paigaldada ka näiteks lae alla. Seega ei võta projektor palju ruumi.

Meie poe populaarseimad projektorid on klientide hulgas just Optoma ja Epsoni projektorid.

Vaata SIIT ka kogu valikut meie e-poest ning alusta kodukino rajamist juba täna!


Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!